zámečník

Kontakty
zaměstnavatel: SILVER LAND COMPANY s.r.o.
pracoviště: Krátká 100, Horšovský Týn, 346 01
kontakt: Larysa Mandzyuk, silverlandcom@seznam.cz, +420 608 901 566
Parametry volného místa
směnovost: Třísměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 18. 07. 2018
mzda: od 12500
vhodné pro: cizince
Popis pozice
Nutný e-mailový kontakt.
Volné místo zámečník pro lokalitu Horšovský Týn.

Volná místa v okolí Horšovský Týn

Montážní dělník/dělnice

Agenturní zprostředkování - Gerresheimer Horsovsky Tyn spol. s r.o. Náplň práce: ruční montáž a ...
Horšovský Týn

Cukrář/ka

Telefonický kontakt 10 - 14 hod. Volné místo cukrář/ka pro lokalitu Horšovský Týn.

Prodavači smíšeného zboží

praxe výhodou Volné místo prodavači smíšeného zboží pro lokalitu Horšovský Týn.

Seřizovač vstřikovacích lisů

Pozice je vhodná i pro nové absolventy technických oborů. Vyučení v technickém oboru je podmínkou. ...

Nástrojaři

Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxi jako zámečník, nástrojař apod. Nabízíme: dobré finanční ...

PRODEJ A MONTÁŽ PODLAHOVÝCH KRYTIN A NÁBYTKU

Volné místo pro prodej a montáž podlahových krytin a nábytku lokalitu Horšovský Týn.

volná místa Horšovský Týn