Zámečník, svářeč, montážní dělník

Kontakty
zaměstnavatel: GLOBAL MONT group, spol. s.r.o.
pracoviště: Oderská 79, Jakubčovice nad Odrou, 742 36
kontakt: Pavlína Šubrtová, +420 556 730 585
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 05. 07. 2019
mzda: od 16000 do 25000
Popis pozice
Z:3.1.2018.A:18.6.2019.Místo výkonu práce: Oderská č.p. 79. Požadujeme: zodpovědný přístup k práci, dobrou pracovní morálku, časovou flexibilitu, vyučen v oboru, svářečský průkaz, řidičský průkaz výhodou. Nabízíme: zajímavou a rozmanitou pracovní náplň, odpovídající mzdové ohodnocení 16.000 - 25.000 Kč, 5 týdnu dovolené, stravenky, doprava z Oder a do Oder služebním autem. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu o tyto pracovní nabídky kontaktujte: Šubrt Michal e- mail: info@globalgroup.cz, tel: 556 730 585. Osobně se můžete dostavit na adresu uvedenou výše od pondělí do pátku mezi 8 až 14 hodinou.
Volné místo zámečník, svářeč, montážní dělník pro lokalitu Jakubčovice nad Odrou.

Volná místa v okolí Jakubčovice nad Odrou

Soustružník-automatář

- obsluha obráběcích automatů - dokončovací práce
Dvorce, Opavská 272

Technolog-programátor

- příprava technologických postupů - příprava a odlaďování programu - volba nářadí a nástrojů ...

Obsluha lakovací linky

Hlavní pracovní náplní je obsluha lakovací linky.
Český Těšín

Strojník operátor automatických linek

Mezi hlavní činnosti strojníka operátora automatických linek patří obsluha, seřizování a údržba ...
Český Těšín

Obsluha svařovacích robotů

Hlavní pracovní náplní je obsluha a údržba svařovacích robotů.
Český Těšín

Strojník válcovacích linek

Hlavní pracovní náplní Strojníka válcovacích linek je zajištění obsluhy, seřizování, kalibrování a ...
Huštěnovice

volná místa Jakubčovice nad Odrou