POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, UKLÍZEČKA

Kontakty
zaměstnavatel: Miroslav Novák
pracoviště: 204, Litohoř, 675 44, http://www.unovaku.net
kontakt: Miroslav Novák, unovaku@seznam.cz, +420 736 625 011
Parametry volného místa
směnovost: Turnusové služby
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 20. 03. 2018
mzda: od 17000
Popis pozice
Nástup možný ihned.
Volné místo pomocná síla do kuchyně, uklízečka pro lokalitu Litohoř.

Volná místa v okolí Litohoř

UKLÍZEČ/KA

Nástup možný ihned. Volné místo uklízeč/ka pro lokalitu Litohoř.
Litohoř

ZOOTECHNIK - OŠETŘOVATEL

Místo výkonu práce Inseminační stanice býků Litohoř (cca 4 km od Moravských Budějovic). Řízení ...
Litohoř

KUCHAŘ

- praxe v oboru Volné místo kuchař pro lokalitu Litohoř.
Litohoř

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

Možnost zkráceného úvazku na 4-5 hodin denně. Volné místo číšník - servírka pro lokalitu Litohoř.
Litohoř

SERVISNÍ TECHNIK - ÚDRŽBA STROJŮ

Upřesňující informace: Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, zkušenost s drobnými ...
Moravské Budějovice

PRODAVAČ/KA

zdravotní průkaz podmínkou hmotná zodpovědnost osobní ohodnocení praxe v oboru ...

volná místa Litohoř