IT technik

Kontakty
zaměstnavatel: CIDEM Hranice, a.s.
pracoviště: Skalní 1088, Hranice, 753 01
kontakt: Marek Antolík, antolik@cidem.cz
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
pracovní poměr: 01. 02. 2018
mzda: od 25000
vhodné pro: osoby se zdravotním postižení OZP
Popis pozice
Nástup možný IHNED nebo DOHODOU.

Požadujeme:
SŠ vzdělání technického směru ukončené maturitou; zkušenost s hromadným nasazováním PC pomocí automatizovaných nástrojů ve větší organizaci; základní znalost doménového prostředí na MS produktech; znalost skriptovacích jazyku a jejich využití při automatizaci procesů výhodou; zkušenost s automatizovaným hromadným patch managementem a centrálním antivirem; min. 5 let praxe na obdobné pozici; dobrá znalost OS MS Windows, MS Office; základní znalost sítí TCP/IP; základní přehled v oblasti kamerových systému a EZS výhodou; spolehlivost; schopnost komunikovat s uživateli, trpělivost, vstřícnost; samostatnost, ochota učit se a pracovat; časová flexibilita; schopnost pro samostatnou i týmovou práci; psychická odolnost vůči stresu; anglický jazyk min. na úrovni čtení dokumentace; ŘP B - aktivně; osvědčení vyhláška 50/1978 Sb, §5 výhodou

Nabízíme:
příjemné pracovní prostředí; zajímavou práci s možností seberealizace; týden dovolené navíc; zázemí seriózního zaměstnavatele s dobrou platební morálkou; možnost absolvování odborných kurzů a školení

Zájemci se mohou hlásit do 30. 1. 2018:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: antolik@cidem.cz
Volné místo it technik pro lokalitu Hranice.

Volná místa v okolí Hranice

Technik/technička dokumentace ve strojírenství

Znalost technické dokumentace, praxe výhodou. Praxe i vzdělání ve strojírenském oboru. Volné místo ...
Hranice

Provozní elektrikář průmyslových instalací

Volné místo pro provozní elektrikář průmyslových instalací lokalitu Hranice.
Hranice

Obsluha NC strojů

Obsluha NC stroje a seřizování SPR 100 + SPR 100-MEFI, znalost systému systému SINUMERIK, znalost ...
Hranice

volná místa Hranice