dojič/ka

Kontakty
zaměstnavatel: Zemědělství Blatná, a.s.
pracoviště: Čechova 32, Blatná, 388 01
kontakt: Václav Maňhal, zemedelstvi.manhal@seznam.cz, +420 602 414 730
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 02. 01. 2018
mzda: od 90
Popis pozice
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčitou
VÝHODY: prémie, stravování, ubytování, příspěvek na penzijní připoj., naturální výhody
KONTAKT: Maňhal Václav, tel.: 602414730, e-mail: zemedelstvi.manhal@seznam.cz
Volné místo dojič/ka pro lokalitu Blatná.

Volná místa v okolí Blatná

svářeč

Pracovní poměr na dobu neurčitou. nástup: ihned plný úvazek: 37,5 hod. POŽADAVKY: alespoň částečná ...
Blatná

traktorista/opravář zemědělských strojů

POŽADAVKY: ŘP skupiny T Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na ...
Blatná

skladník

Popis práce: - příjem materiálu a jeho evidence v systému - příprava materiálu pro výrobu - ...
Blatná

volná místa Blatná