Konstruktér/ka

Kontakty
zaměstnavatel: SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o.
pracoviště: Tovární 605, Hranice, 753 01
kontakt: Jiřina Holubová, job@sigmapumpy.com, +420 581 661 600,725 765 666
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
pracovní poměr: 01. 02. 2018
mzda: od 30000
vhodné pro: obsolventy střední školy
Popis pozice
Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Konstrukční práce na úseku vysokotlakých objemových čerpadel-znalost hydraulických systémů a čerpacích stanic.

Požadavky:
Týmová práce,tvořivé myšlení,samostatnost,rozhodnost. Vhodné i pro absolventy, výhodou praxe
Volné místo konstruktér/ka pro lokalitu Hranice.

Volná místa v okolí Hranice

Vrátný - hlídač (OZP)

Nástup možný IHNED. Náplň práce: recepční a informační služba v administrativní budově státní ...
Hranice

IT technik

Nástup možný IHNED nebo DOHODOU. Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru ukončené maturitou; ...
Hranice

Technik/technička dokumentace ve strojírenství

Znalost technické dokumentace, praxe výhodou. Praxe i vzdělání ve strojírenském oboru. Volné místo ...
Hranice

Provozní elektrikář průmyslových instalací

Volné místo pro provozní elektrikář průmyslových instalací lokalitu Hranice.
Hranice

volná místa Hranice