Údržbář areálu a zeleně

Kontakty
zaměstnavatel: EKOSTAVBY Louny s.r.o.
pracoviště: Polní 4795, Chomutov, 430 01
kontakt: Ing. Pavel Brabec, brabec@ekostavbylouny.cz, +420 603 196 176
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 01. 12. 2017
mzda: od 15000 do 20000
Popis pozice
V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: brabec@ekostavbylouny.cz
nebo volat na tel.č.: 603 196 176 a domluvit pohovor ve dnech PO - PA od 7:00 - 16:00h

Místo výkonu práce - EKOSTAVBY Louny s.r.o. - středisko Chomutov, Polní č.p. 4795, 430 01 Chomutov 1

Požadujeme - ŘP sk. B (sk. C výhodou), časovou a regionální flexibilitu, spolehlivost, slušné vystupování

Nabízíme - zázemí stabilní stavební společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, týden dovolené navíc
Volné místo údržbář areálu a zeleně pro lokalitu Chomutov.

Volná místa v okolí Chomutov

zámečník

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kopecka@fanak.cz Místo výkonu práce - ...
Chomutov

volná místa Chomutov