Pomocný kuchař - ka

Kontakty
zaměstnavatel: ERIKA s.r.o. Špindlerův Mlýn
pracoviště: Krkonošská 153, Vrchlabí, 543 01
kontakt: Petr Hanousek, petr.hanousek@gendorf.cz, +420 737 849 345
Parametry volného místa
směnovost: Turnusové služby
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 02. 01. 2018
mzda: od 20000 do 25000
vhodné pro: obsolventy střední školy, osoby se zdravotním postižení OZP
Popis pozice
POMOCNÝ KUCHAŘ - KA - Nutná praxe nebo zkušenosti v oboru
Nabízíme - Dlouhodobé zaměstnání v příjemném kolektivu malé firmy, stravu a další výhody v rámci hotelu, možnost zaškolení, pracovní doba dle dohody, bez možnosti ubytování
Volné místo pomocný kuchař - ka pro lokalitu Vrchlabí.

Volná místa v okolí Vrchlabí

Učitel - speciální pedagog

UČITEL - SPECIÁLNÍ PEDAGOG - VŠ Volné místo učitel - speciální pedagog pro lokalitu Vrchlabí.
Vrchlabí

Učitel - ka MŠ

UČITEL - KA MŠ - respektující přístup k dětem - kurz Respektovat a být respektován - radost z ...
Vrchlabí

volná místa Vrchlabí