PRODAVAČ/KA

Kontakty
zaměstnavatel: František Pazourek
pracoviště: 159, Sudice, 675 73
kontakt: František Pazourek, p39@volny.cz, +420 728 106 102od8:00do20:00hod.
Parametry volného místa
směnovost: Dvousměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 07. 06. 2018
mzda: od 14900
Popis pozice

Volné místo pro prodavač/ka lokalitu Sudice.

Volná místa v okolí Sudice

DOZORCE/STRÁŽNÝ

Jedná se o služební poměr příslušníka vězeňské služby. Je důležité se telefonicky objednat min. 1 ...
Lesní Jakubov

TECHNIK - MĚŘENÍ EMISÍ

Nutné vzdělání: Maturita a 3 roky praxe v oboru automechanik , nebo vyučen a praxe 6 let v oboru ...
Kralice nad Oslavou

Autoelektrikář

Nástup možný ihned. Volné místo autoelektrikář pro lokalitu Kralice nad Oslavou.

Automechanik osobních automobilů

Volné místo pro automechanik osobních automobilů lokalitu Kralice nad Oslavou.

AUTOMECHANIK

AUTOMECHANIK Požadujeme: - vyučení v oboru nebo praxe v oboru Kontakt: Pavel Dvořák, mob.: 608 770 ...

UČITELKA 1. STUPNĚ

Volné místo pro učitelka 1. stupně lokalitu Kralice nad Oslavou.

volná místa Sudice