Řidič nákladního automobilu AVIE

Kontakty
zaměstnavatel: SIGMA DOPRAVA spol. s r.o.
pracoviště: Jana Sigmunda 79, Lutín, 783 49
kontakt: Jarmila Hanáková, hanakova@sigma.cz, +420 585 651 104-5,606 775 500
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 15. 02. 2018
mzda: od 16500
Popis pozice
Pracoviště: Jana Sigmunda č.p. 79, Lutín.
Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.
Volné místo řidič nákladního automobilu avie pro lokalitu Lutín.

Volná místa v okolí Lutín

Strojvedoucí na podnikové vlečce

Pracoviště: Jana Sigmunda č.p. 79, Lutín. Podmínkou - strojní průkaz, možno i na zkrácenou pracovní ...
Lutín

Řidič nákladního automobilu s přívěsem, tahače

Pracoviště: Jana Sigmunda č.p. 79, Lutín. Kontakt POUZE telefonicky nebo mailem. Volné místo řidič ...
Lutín

Konstruktér výrobního provozu

Pracoviště: Jana Sigmunda č.p. 313, Lutín. Požadavky: vzdělání ÚSO nebo VŠ - konstrukce popř. ...
Lutín

volná místa Lutín