KUCHAŘ

Kontakty
zaměstnavatel: Miroslav Novák
pracoviště: 204, Litohoř, 675 44, http://www.unovaku.net
kontakt: Miroslav Novák, unovaku@seznam.cz, +420 736 625 011
Parametry volného místa
směnovost: Turnusové služby
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 15. 02. 2019
mzda: od 25000
Popis pozice
- praxe v oboru
Volné místo kuchař pro lokalitu Litohoř.

Volná místa v okolí Litohoř

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

Možnost zkráceného úvazku na 4-5 hodin denně. Volné místo číšník - servírka pro lokalitu Litohoř.
Litohoř

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, UKLÍZEČKA

Nástup možný ihned. Volné místo pomocná síla do kuchyně, uklízečka pro lokalitu Litohoř.
Litohoř

ŘIDIČ SK. B

ŘP. sk B. Volné místo řidič sk. b pro lokalitu Moravské Budějovice.
Moravské Budějovice

ŘIDIČ, OPRAVÁŘ

ŘP skupina B, C, T. Pracovní doba od 5,45 - 14,15 hod. Kontakt osobně - TSMB od 6:00 do 14:00 ...

Požadavky: - vyučení v oboru výhodou, není podmínkou - zaučíme - zájem o práci Kontakt telefonicky ...

Všeobecná sestra s osvědčením

Požadavky: - Osvědčení k samostatnému výkonu povolání bez odborného dohledu. - Řidičský průkaz sk ...

volná místa Litohoř