KUCHAŘ

Kontakty
zaměstnavatel: Miroslav Novák
pracoviště: 204, Litohoř, 675 44, http://www.unovaku.net
kontakt: Miroslav Novák, unovaku@seznam.cz, +420 736 625 011
Parametry volného místa
směnovost: Turnusové služby
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 20. 03. 2018
mzda: od 25000
Popis pozice
- praxe v oboru
Volné místo kuchař pro lokalitu Litohoř.

Volná místa v okolí Litohoř

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Nástup možný ihned. Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Litohoř.
Litohoř

Lékař/ka LDN

Požadujeme: • lékař se specializovanou způsobilostí nebo se zvláštní odbornou způsobilostí (L3), ...
Moravské Budějovice

Úpravář železného odpadu

Volné místo pro úpravář železného odpadu lokalitu Moravské Budějovice.

SERVÍRKA

- zkrácený úvazek (20 hod týdně) Volné místo servírka pro lokalitu Moravské Budějovice.

Obsluha autojeřábu (jeřábník)

Volné místo pro obsluha autojeřábu (jeřábník) lokalitu Moravské Budějovice.

Nástup možný ihned. Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Moravské Budějovice.

volná místa Litohoř