Kovodělníci

Kontakty
zaměstnavatel: KT-KOVO, s.r.o.
pracoviště: U Stadionu 5530, Zlín, 760 01
kontakt: Jana Kostková, jana@kt-kovo.cz, +420 577 216 814
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 09. 10. 2017
mzda: od 20000
Popis pozice
Požadujeme praxi v oboru kovovýroby, ŘP sk. B výhodou
Náplň práce: řezání, vrtání, broušení a natírání ocelových konstrukcí a zámečnických výrobků.
Výhody: platové ohodnocení dle zkušeností a praxe, příspěvek na dopravu
Osobní schůzka po předchozí telefonické domluvě.
Volné místo kovodělníci pro lokalitu Zlín.

Volná místa v okolí Zlín

Zedník

Volné místo pro zedník lokalitu Zlín.
Zlín

Řidič nákladního vozidla vnitrostátní přepravy.

Linka Zlín - Praha - Zlín. Řidič nákladního vozidla - řidičský průkaz skupiny C+E Nástup možný ...
Zlín

Manipulační technici

Místo výkonu práce bude dle zakázek, na území celé ČR. Volné místo manipulační technici pro ...
Zlín

Klempíři

Místo výkonu práce bude dle zakázek, na území celé ČR. Volné místo klempíři pro lokalitu Zlín.
Zlín

Řidič sk. C

Místo výkonu práce bude dle zakázek, na území celé ČR. Volné místo řidič sk. c pro lokalitu Zlín.
Zlín

Instalatéři vodo-topo-plyn

Místo výkonu práce bude dle zakázek, na území celé ČR. Volné místo instalatéři vodo-topo-plyn pro ...
Zlín

volná místa Zlín