SOUSTRUŽNÍK KOVŮ

Kontakty
zaměstnavatel: NEW GEN .s.r.o.
pracoviště: Koželužská 314, Třebíč, 674 01
kontakt: Jana Svobodová, newgen@newgen.cz, +420 568 853 722volatod7:30do14:00h.
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 15. 03. 2018
mzda: od 123
Popis pozice
Požadavky:
- vyučení v oboru
- praxe v oboru min. 6 let
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- znalost technické dokumentace
Nabízíme:
- plný pracovní úvazek, doba určitá
- nástupní základní plat 123,- Kč/hodinu
- jednosměnný provoz - pouze ranní směna (začátek směny lze přizpůsobit potřebám zaměstnance)
- pracoviště v Třebíči, malý kolektiv
- výhodné dotované firemní stravování.
Nástup možný ihned, případně dohodou.
Volné místo soustružník kovů pro lokalitu Třebíč.

Volná místa v okolí Třebíč

ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ

Firma s 25 letou tradicí hledá řidiče nákladního auta na HPP, podmínkou ŘP skupiny C+ profesní ...
Třebíč

AUTOELEKTRIKÁŘ

- pracovní doba 7:00 - 15:00 hod - výhody: úhrada životního pojištění Kč 500,--/měsíc Volné místo ...
Třebíč

MASÉR/KA

Jedná se o thajské masáže. Volné místo masér/ka pro lokalitu Třebíč.
Třebíč

SERVISNÍ TECHNIK

V případě zájmu zašlete profesní životopise. Volné místo servisní technik pro lokalitu Třebíč.
Třebíč

AUTOKLEMPÍŘ

Řidičský průkaz skupiny B. Volné místo autoklempíř pro lokalitu Třebíč.
Třebíč

SVÁŘEČ, TOPENÁŘ, INSTALATÉR, VODAŘ, PLYNAŘ

Svářeč, potrubář, topenář, instalatér, plynař, vodař, akceptujeme příbuzné obory např. zámečník ...
Třebíč

volná místa Třebíč