dozor v expozici a na výstavách muzea, průvodcovské služby

Kontakty
zaměstnavatel: Regionální muzeum v Litomyšli
pracoviště: Jiráskova 9, Litomyšl, 570 01
kontakt: Mgr. René Klimeš, klimes@rml.cz
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: ÚSV
pracovní poměr: 01. 11. 2017
mzda: od 2100
vhodné pro: obsolventy střední školy
Popis pozice
PRŮVODCE

mimopracovní poměr - dohoda o provedení práce

hlavní náplň práce:

požadavky:
středoškolské vzdělání
komunikativnost, spolehlivost, časová flexibilita, čistý trestní rejstřík
minimálně základní znalost AJ podmínkou (znalost dalších jazyků výhodou)

pracovní doba a plat:
pouze víkendy a svátky - jeden víkend práce, druhý víkend volno (po dohodě s kolegou možno měnit)
práce 8.45 - 12.15, 12.45 - 17.15 hodin
66 Kč/hod., svátky 106 Kč/hod. - cca 2.100 Kč hrubého měsíčně, při uplatnění základní nezdanitelné částky to je čistá mzda

místo výkonu práce: Regionální muzeum v Litomyšli, Jiráskova 9, 570 01 Litomyšl

nástup: 1. listopad 2017 (střídání dvou pracovníků v týdenních cyklech)

Strukturovaný životopis zasílejte na email klimes@rml.cz do 8. 10. 2017.
Případné dotazy zodpoví Mgr. René Klimeš, ředitel muzea, tel. 461 611 160, 739 031 849.
Vybraní uchazeči budou vyzváni k ústnímu pohovoru.
Volné místo dozor v expozici a na výstavách muzea, průvodcovské služby pro lokalitu Litomyšl.

Volná místa v okolí Litomyšl

volná místa Litomyšl