SAMOSTATNÝ ÚDRŽBÁŘ

Kontakty
zaměstnavatel: ASB GRÜNLAND spol. s r. o.
pracoviště: 38, Žár, 374 01
kontakt: Ing. Milan Budina, milan.budina@asbgreenworld.cz, +420 723 979 708
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 01. 10. 2017
mzda: od 18000
Popis pozice
Náplň práce: údržba a seřizování výrobních zařízení a strojů (včetně pneumatiky a hydrauliky)
Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost
Nabízíme: k základní mzdě příplatky a prémie, stravenky
Kontakt možný telefonicky, e-mailem nebo osobně na sídle firmy.
Volné místo samostatný údržbář pro lokalitu Žár.

Volná místa v okolí Žár

UČITEL/KA MŠ

náístup od 1.9.2017, případně dle domluvy. Zástup za MD. Možnost domluvy na výši úvazku, rozvržení ...
Žár

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

možnost zaměstnaneckého ubytování Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Nové Hrady.
Nové Hrady

POKOJSKÁ

možnost zaměstnaneckého ubytování Volné místo pokojská pro lokalitu Nové Hrady.
Nové Hrady

REFERENT/KA OBCHODNÍHO ÚSEKU

Aktivní i pasivní znalost NJ Volné místo referent/ka obchodního úseku pro lokalitu Nové Hrady.
Nové Hrady

Seřizovač vstřikovacích lisů

Mzda od 18.000,-- Kč dle dosažené praxe, PP na dobu určitou, po zapracování doba neurčitá ...
Trhové Sviny

PRACOVNÍK/ICE KOMPLETACE - Trhové Sviny

Pracovní pozice vyhrazená pro osoby se zdravotním postižením Požadujeme: vyučení není podmínkou, ...

volná místa Žár