UKLÍZEČ/KA - POMOCNÁ SÍLA

Kontakty
zaměstnavatel: HOBR holding s.r.o.
pracoviště: 42, Měčín, 340 12
kontakt: Josef Brtník, hobrholding@gmail.com
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 01. 10. 2017
mzda: od 11000
vhodné pro: cizince
Popis pozice
Pracoviště: Nedanice 42, 340 12 Měčín
Požadujeme: aktivní znalost AJ, řidičský průkaz sk. B
Náplň práce: úklid obchodních prostor společnosti, finální úklid na stavbách před předáním stavby investorovi (stavby realizovány v rámci celé ČR - doprava na místo výkonu práce služebním automobilem)
Znalost AJ je vyžadována vzhledem k tomu, že úklid bude probíhat v prostorech a na stavbách, kde se z 90 % procent pohybují zahraniční investoři, se kterými bude nutné komunikovat.
Kontakt: Josef Brtník - hobrholding@gmail.com
Doporučenky je možno vyřídit každou středu 10 - 13 hodin na adrese Pražská 161, Klatovy, 3. patro.
Volné místo uklízeč/ka - pomocná síla pro lokalitu Měčín.

Volná místa v okolí Měčín

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTA

POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz VÝHODOU: vyučení technického zaměření, ...
Předslav

Automechanik nákladních a osobních automobilů

Volné místo pro automechanik nákladních a osobních automobilů lokalitu Předslav.
Předslav

Zedník

Volné místo pro zedník lokalitu Předslav.
Předslav

Mechanik/obsluha výrobních strojů

Volné místo pro mechanik/obsluha výrobních strojů lokalitu Předslav.
Předslav

Instalatér stavební, plynu, vodovodů

Volné místo pro instalatér stavební, plynu, vodovodů lokalitu Předslav.
Předslav

OBSLUHA VÝROBNÍCH STROJŮ PŘI VÝROBĚ STAVEBNÍCH PRVKŮ /MECHANIK / OPRAVÁŘ

Požadujeme zájem o práci, schopnost učit se nové věci a praxi. Nabízíme příspěvek na ...
Předslav

volná místa Měčín