Ekonomický poradce

Kontakty
zaměstnavatel: OPTOKON Kable Co., Ltd., s.r.o.
pracoviště: Kouřimského 2500, Pelhřimov, 393 01
kontakt: Eva Šteflová, steflova@optokon.com, +420 602 105 547
Parametry volného místa
směnovost: Pružná pracovní doba
minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
pracovní poměr: 01. 02. 2018
mzda: od 20000
vhodné pro: cizince
Popis pozice
Požadujeme: Znalost problematiky trhu, praxe min. 10 let na pozici manažer společnosti, znalost oboru optoelektronika
Náplň práce: Sestavování finančního plánu společnosti s průběžným vyhodnocováním a plněním. Kontrola interních rozborů a výkazů. Provádění interního auditu se zaměřením na kontrolu účetnictví.
Volné místo ekonomický poradce pro lokalitu Pelhřimov.

Volná místa v okolí Pelhřimov

Dělník výstavby budov

Volné místo pro dělník výstavby budov lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

Stavební dělník

Volné místo pro stavební dělník lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM! Volné místo řidič mezinárodní kamionové dopravy pro lokalitu ...
Pelhřimov

Elektrikář - elektronik

Volné místo pro elektrikář - elektronik lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM! Volné místo elektrikář - elektronik pro lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

Pracovník, ice v pekárně

Náplň práce: dohled nad výrobním procesem, obsluha strojů, kontrola kvality - práce v jedné z ...
Pelhřimov

volná místa Pelhřimov