PROJEKTANT LEHKÝCH OBVODOVÝCH PLÁŠŤŮ A INTERIÉRŮ - SENIOR

Kontakty
zaměstnavatel: Nevšímal, a.s.
pracoviště: K Letišti 2262, Nymburk, 288 02
kontakt: Jitka Sekaninová, uctarna@nevsimal.cz
Parametry volného místa
směnovost: Pružná pracovní doba
minimální stupeň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
pracovní poměr: 25. 09. 2017
mzda: od 35000
Popis pozice
Požadujeme: min. vzdělání: SŠ technického směru, praxe v technickém oboru min. 5 let, být flexibilní a mít chuť se učit nové věci, schopnost pracovat pod tlakem, mít technickou představivost - technické zaměření ( obor na rozhraní strojařiny a stavařiny), zkušenosti s vedením pracovníků, znalost programů AutoCAD, MS Office, řidičský průkaz B, vyrovnanou osobnost se smyslem pro humor, autorizace v oboru pozemních staveb výhodou, AJ výhodou
Nabízíme: práci v rodinné firmě, která je na trhu přes 20 let se sídlem v Nymburku / Praze; osobní rozvoj (školení, jazyková výuka); odpovídající platové ohodnocení; po zapracování automobil, mobilní telefon a notebook
Nástup dle dohody.
Zájemci se mohou hlásit na e-mail: uctarna@nevsimal.cz.
Volné místo projektant lehkých obvodových plášťů a interiérů - senior pro lokalitu Nymburk.

Volná místa v okolí Nymburk

ROZPOČTÁŘ - KALKULANT lehkých obvodových plášťů

Požadavky: vyrovnanou osobnost se smyslem pro humor, schopnost pracovat pod tlakem a být ...
Nymburk

PRODAVAČ/KA V ŘEZNICTVÍ A UZENÁŘSTVÍ

Požadujeme : prodavač/ka do prodejny masa a uzenin, směny ranní od 6:00 hod. a směny odpolední ...
Nymburk

INSTALACE REKLAM

Řidičský průkaz sk.B, časová flexibilita Volné místo instalace reklam pro lokalitu Nymburk.
Nymburk

PROJEKTANT LEHKÝCH OBVODOVÝCH PLÁŠŤŮ A INTERIÉRŮ - JUNIOR

Požadujeme: min. vzdělání: SŠ technického směru, být flexibilní a mít chuť se učit nové věci, mít ...
Nymburk

operátor ve výrobě

Volné místo pro operátor ve výrobě lokalitu Nymburk.
Nymburk

pomocné stavební práce

Volné místo pro pomocné stavební práce lokalitu Nymburk.
Nymburk

volná místa Nymburk