obsluha CNC stroje

Kontakty
zaměstnavatel: Jäger Gestellbau s.r.o.
pracoviště: Nepomucká 737, Přeštice, 334 01
kontakt: Personální, +420 602 343 566
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 11. 09. 2017
mzda: od 20000 do 30000
vhodné pro: cizince
Popis pozice
znalost práce na PC, při nástupu bude testována zručnost uchazečů
Volné místo obsluha cnc stroje pro lokalitu Přeštice.

Volná místa v okolí Přeštice

kompletace a balení výrobků

CHPM! Ruční kompletace výrobků, fyzicky a psychicky nenáročná práce s možností individuálního ...
Přeštice

administrativní pracovník/nice

Komunikativní znalost Aj, MS Office, spolehlivost, příjemné vystupování. Náplň práce: zajišťování ...
Přeštice

hlavní účetní

Požadavky: úplné vedení podvojného účetnictví včetně zpracování roční uzávěrky a daní (např. DPH, ...
Přeštice

brusiči nástrojů a kovů

Místo výkonu Husova 380, Přeštice. Volné místo brusiči nástrojů a kovů pro lokalitu Přeštice.
Přeštice

švadleny a šičky

Místo výkonu Husova 380, Přeštice. Praxe. Volné místo švadleny a šičky pro lokalitu Přeštice.
Přeštice

šička

Místo výkonu Přeštice. Volné místo šička pro lokalitu Přeštice.
Přeštice

volná místa Přeštice