Ostatní uklízeči a pomocníci

Kontakty
zaměstnavatel: TOP TANK s.r.o.
pracoviště: Česká Kubice
kontakt: Martina Reinigerová, kariera@f1gas.cz, +420 379 482 339
Parametry volného místa
směnovost: Nepřetržitý provoz
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 03. 05. 2018
mzda: od 12200 do 12200
vhodné pro: cizince
Popis pozice
Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt.
Volné místo ostatní uklízeči a pomocníci pro lokalitu Česká Kubice.

Volná místa v okolí Česká Kubice

Prodavač/ka

Kontakt telefonicky: 777 211 296 Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Česká Kubice.
Česká Kubice

Barman/ka

AJ výhodou Nutný e-mailový kontakt. Volné místo barman/ka pro lokalitu Česká Kubice.

Kadeřník/kadeřnice

Zácvik proběhne na pracovišti v Plzni. Požadavky: znalost NJ nebo AJ Nabízíme: možnost dalšího ...

kadeřník manager/kadeřnice managerka

Telefonický nebo e-mailový kontakt. Volné místo kadeřník manager/kadeřnice managerka pro lokalitu ...

pokladní

Požadavky: zaměstnavatel si může vyžádat doložení výpisu z Rejstříku trestů, zdravotní způsobilost ...

Prodavač/ka

volná místa Česká Kubice