Konstruktéři pro stavbu CFD modelů

Kontakty
zaměstnavatel: VOLKE MLADÁ BOLESLAV spol. s r.o.
pracoviště: 225, Dalovice, 293 01
kontakt: Petra Pokorná, Gabriela Albrechtová, info@volke.cz, +420 326 713 600
Parametry volného místa
směnovost: Pružná pracovní doba
minimální stupeň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
pracovní poměr: 28. 08. 2017
mzda: od 22000 do 32000
vhodné pro: obsolventy střední školy
Popis pozice
Místo výkonu práce:
U Česany č.p. 225
Dalovice
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: emailem: info@volke.cz nebo telefonicky: 326 713 600

Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru (vhodné i pro absolventy), schopnost analytického a tvořivého myšlení, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu. Výhodou: zkušenosti s programy AutoCAD, Catia V5, Solidworks, Pro/engineer, zájem o dopravní techniku, aktivní znalost NJ nebo AJ, řidičský průkaz skupiny B.

Zaměstnanecké výhody: zajímavá práce s využitím nejmodernější výpočetní techniky, možnost odborného růstu s dlouhodobou perspektivou, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem, úvodní zaškolení, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a penzijní pojištění, ubytování, nástup možný ihned.
Volné místo konstruktéři pro stavbu cfd modelů pro lokalitu Dalovice.

Volná místa v okolí Dalovice

Obsluha čerpací stanice bez mycí linky

Nabízíme volné pracovní místo obsluhy/ pokladní pro čerpací stanici Vendys Petrol v Hrdlořezy u ...
Hrdlořezy

lékař pro patologii

Volné místo pro lékař pro patologii lokalitu Mladá Boleslav.
Mladá Boleslav

Mechanici a opraváři osobních automobilů

Místo výkonu práce: okres Mladá Boleslav Prvotní kontakt: telefonicky: 792 312 709 (út, čt 11-17 ...

CAD Konstruktéři

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav Prvotní kontakt: telefonicky: 326 219 547 (8-16 hod. po-pá), ...

Sestra všeobecná specialistka pro stomatologickou péči

Volné místo pro sestra všeobecná specialistka pro stomatologickou péči lokalitu Mladá Boleslav.

Asistent zubního technika

Volné místo pro asistent zubního technika lokalitu Mladá Boleslav.

volná místa Dalovice