kuchař/ka - pizzař

Kontakty
zaměstnavatel: Ing. Blanka Přibylová
pracoviště: Hornoměstská 348, Velké Meziříčí, 594 01
kontakt: Zdenka Hortová, restauracebk@seznam.cz, +420 602 144 641
Parametry volného místa
směnovost: Dvousměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 01. 10. 2017
mzda: od 16000 do 18000
vhodné pro: cizince
Popis pozice
Aktivně spolupracuje při přípravě a výdeji hotových jídel. Zodpovídá za svěřenou a vykonávanou práci. Schopnost spolupracovat v týmu. Je nápomocen při tvorbě týdenního jídelního lístku. Je nutná vzájemná zastupitelnost v rámci absence zaměstnanců požadované profese. Nutná kolektivní spolupráce a komunikace s číšníkem při přijímání objednávek. Je vstřícný k hostům. Dbá na přípravu pracoviště.
Požadujeme: - vyučen v oboru poř. zaučen v oboru
- praxe výhodou
- spolehlivost, samostatnost
- pracovitost
- zodpovědný přístup k práci
Nabízíme: - podnikové stravování, možnost zajištění ubytování.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: restauracebk@seznam.cz nebo volejte na tel. číslo: 602 144 641, je možno se dostavit i osobně.
Volné místo kuchař/ka - pizzař pro lokalitu Velké Meziříčí.

Volná místa v okolí Velké Meziříčí

Lešenář-šéfmontér

Volné místo pro lešenář-šéfmontér lokalitu Velké Meziříčí.
Velké Meziříčí

Automechanik osobních automobilů

Volné místo pro automechanik osobních automobilů lokalitu Velké Meziříčí.

Autolakýrník

praxe min. 3 roky na obdobné pozici vysoké pracovní nasazení Volné místo autolakýrník pro lokalitu ...

Stavební dělník lešenářských prací

Volné místo pro stavební dělník lešenářských prací lokalitu Velké Meziříčí.

Účetní

Záskok za mateřskou dovolenou. Volné místo účetní pro lokalitu Velké Meziříčí.

karosář, klempíř

Praxe v oboru min. 2 roky. Volné místo karosář, klempíř pro lokalitu Velké Meziříčí.

volná místa Velké Meziříčí