OPERÁTOR TECHNOLOGIÍ PRO TEPELNÉ ZPRACOVÁNÍ KOVŮ

Kontakty
zaměstnavatel: SCHMOLZ + BICKENBACH s.r.o.
pracoviště: Nádražní 32, Hustopeče, 693 01
kontakt: Michal Žůrek, michal.zurek@schmolz-bickenbach.cz, +420 727 913 083
Parametry volného místa
směnovost: Nepřetržitý provoz
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 01. 10. 2017
mzda: od 110 do 150
vhodné pro: cizince
Popis pozice
26.9/24.8.2017 - obsluha moderních vakuových technologií pro tepelné zpracování kovů, vyučen nebo základní vzděl. s praxí v oboru, nepřetržitý provoz (6-18, 18-6), vhodné i pro absolventy, občany EU nebo cizince. Podnikové stravování, stravenky, prémiové hodnocení. Kontakt: p. Žůrek, tel. 727 919 083, mail: michal.zurek@schmolz-bickenbach.cz
Místo výkonu práce: Hustopeče
Volné místo operátor technologií pro tepelné zpracování kovů pro lokalitu Hustopeče.

Volná místa v okolí Hustopeče

ŘIDIČ AUTOBUSU

25.9.2017/ základní vzdělání Požadujeme ŘP sk. D včetně profesního průkazu ( NA ZÍSKÁNÍ KVALIFIKACE ...
Hustopeče

OPERÁTOR/OPERÁTORKA VÝROBY

21.7.2017 - výroba spojovacích komponentů pro automobilový průmysl, provádění ručních montáží nebo ...
Hustopeče

SVÁŘEČ - OPERÁTOR SVAŘOVACÍCH AUTOMATŮ

SVÁŘEČ - OPERÁTOR SVAŘOVACÍCH AUTOMATŮ Pracovní náplň: Obsluha svařovacích automatů, ruční ...
Hustopeče

volná místa Hustopeče