pomocný kuchař/ka

Kontakty
zaměstnavatel: Akciový pivovar LETINY a.s.
pracoviště: 66, Letiny, 336 01
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 01. 12. 2017
mzda: od 20000
vhodné pro: obsolventy střední školy
Popis pozice
Požadujeme: vyučení či praxi v oboru,časovou flexibilitu, pozitivní přístup k práci, výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme:nadstandardní finanční ohodnocení, ubytování, firemní stravování, zaměstnanecké benefity.
Volné místo pomocný kuchař/ka pro lokalitu Letiny.

Volná místa v okolí Letiny

zámečník

Místo výkonu Letiny a ostatní pracoviště firmy. Zámečnické práce, svářečské práce ( znalost sv. ...
Letiny

pomocný dělník/nice - brusič

Místo výkonu Letiny a ostatní pracoviště firmy. Jedná se o pomocné zámečnické práce, broušení a ...
Letiny

ošetřovatel/ka telat

Volné místo pro ošetřovatel/ka telat lokalitu Chocenice.
Chocenice

kuchař/ka

Nutné vyučení a praxe v oboru alespoň 2 roky. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Chocenice.
Chocenice

výživa a ochrana rostlin

Volné místo pro výživa a ochrana rostlin lokalitu Chocenice.
Chocenice

učitel/ka 1 stupně ZŠ

Požadujeme vzdělání dle zákona č.563/2004 Sb., plat dle zákona č. 564/2006 Sb. - tř. 12., zájem o ...
Řenče

volná místa Letiny