Tavič kovů

Kontakty
zaměstnavatel: KDYNIUM a. s.
pracoviště: Nádražní 104, Kdyně, 345 06
kontakt: Dana Sajlerová, dana.sajlerova@kdynium.cz, +420 379 715 207
Parametry volného místa
směnovost: Třísměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 18. 09. 2018
mzda: od 24000 do 26000
vhodné pro: cizince
Popis pozice
přednost vyučení v oboru, ale nevyučené v oboru zaučíme
Volné místo tavič kovů pro lokalitu Kdyně.

Volná místa v okolí Kdyně

obsluha CNC ohraňovacího lisu (ohýbačky)

Požadavky: zručnost, flexibilita a samostatnost Nabízíme: zvláštní prémie Nutný e-mailový ...
Kdyně

Elektrikář silnoproudař

znalost vyhlášky § 50 Volné místo elektrikář silnoproudař pro lokalitu Kdyně.
Kdyně

Technolog

znalost technické dokumentace Volné místo technolog pro lokalitu Kdyně.
Kdyně

Provozní zámečník údržbář

Volné místo pro provozní zámečník údržbář lokalitu Kdyně.
Kdyně

Obsluha stroje a zařízení na konečné kontrole

Volné místo pro obsluha stroje a zařízení na konečné kontrole lokalitu Kdyně.
Kdyně

Výrobní ekonom

Co očekáváme: VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru Pečlivost, přesnost, spolehlivost, ...
Kdyně

volná místa Kdyně