Účetní

Kontakty
zaměstnavatel: Devro s.r.o.
pracoviště: Víchovská 830, Jilemnice, 514 01
kontakt: Jana Šlamborová, jana.slamborova@devro.com, +420 481 563 306
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
pracovní poměr: 01. 11. 2017
mzda: od 28000
Popis pozice
Základní požadavky na uchazeče: SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru. Praxe ve výrobní společnosti výhodou. Znalost AJ na komunikativní úrovni. Znalost práce na PC - pokročilý MS Excel, znalost ERP systémů výhodou. Výborná znalost českých účetních standardů, znalost IFRS výhodou. Výborná znalost základní daňové legislativy. Samostatnost, pečlivost, flexibilita.

Charakteristika činnosti: vedení účetnictví dle českých účetních standardů a daňové legislativy. Spolupráce na přípravě statutárních výkazů a přílohy k účetní závěrce. Spolupráce s interními i externími auditory.
Volné místo účetní pro lokalitu Jilemnice.

Volná místa v okolí Jilemnice

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK

Úklid je prováděn po 16. hod na cca 2 hod. Před nástupem je potřeba doložit čistý výpis rejstříku ...
Jilemnice

volná místa Jilemnice