Information Security Expert with Certificate

Kontakty
zaměstnavatel: Enfina - Security s.r.o.
pracoviště: Ruská 1895, Úvaly, 250 82
kontakt: Karl Schleps, office@enfina.com, +420 604 250 052
Parametry volného místa
směnovost: Neurčeno
minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
pracovní poměr: 15. 06. 2017
mzda: od 70000 do 110000
vhodné pro: cizince
Popis pozice
Místo pracoviště:
- Ruská 1895, Úvaly

Prvotní kontakt:
- e-mail: office@enfina.com

Upřesňující údaje:
- Jazykové požadavky: AJ + NJ / FrJ nebo ŠpJ, čeština není nutná
- Certifikáty: řídící implementátor ISO 27001, CISM / CISA
- Zkušenosti: řízení bezpečnostních informačních procesů, procesy řízení identity a přístupů, oddělení povinností
- Obecné: Až do 100% v zahraničí
- Language requirements: English + German/French or Spain, Czech is not required
- Certificates: ISO 27001 Lead Implementer, CISM/CISA
- Experience: Informations Security Management, Identity & Access Management Processes, - Segregation of Duties
- General: Up to 100 % abroad

Zaměstnanecké výhody:
- prémie
Volné místo information security expert with certificate pro lokalitu Úvaly.

Volná místa v okolí Úvaly

Dělníci v oblasti výstavby budov

Místo pracoviště: - Smrková 1875, Úvaly Prvotní kontakt: - e-mail: shestak.bohdana@gmail.com - ...
Úvaly

Skladník dělník

Volné místo pro skladník dělník lokalitu Úvaly.
Úvaly

Výrobní plánovač

Volné místo pro výrobní plánovač lokalitu Úvaly.
Úvaly

PLC programátoři

Místo pracoviště: - Klostermannova 1000, 250 82 Úvaly Prvotní kontakt: - e-mail: ...
Úvaly

Detektivové, ostraha obchodního řetě

Místo pracoviště: - Billa Úvaly Prvotní kontakt: - tel.: 605 083 455 Po-Pá od 08:00 do 16:00 - ...
Úvaly

Dělník lisování

Volné místo pro dělník lisování lokalitu Úvaly.
Úvaly

volná místa Úvaly