*PRACOVNÍCI VÝROBY SUVENÝRŮ (POTISK KERAMIKY A SKLA) + PRACOVNÍCI ODBYTU

Kontakty
zaměstnavatel: Dárky - ruční práce, s.r.o.
pracoviště: 33, Hrubčice, 798 21
kontakt: Andrey Dozhdikov, Darky.rp@gmail.com, +420 774 380 856
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Bakalářské
pracovní poměr: 01. 08. 2017
mzda: od 13400
vhodné pro: cizince
Popis pozice
Osobní kontakt po tel. domluvě pan Dozhdikov Andrey, tel.: 774 380 856, e-mail: Darky.rp@gmail.com. Požadavky: perfektní znalost Sublimační technologie, technologie studený dekol pro keramiku i sklo, perfektní znalost práce s 3D tiskárnou. Perfektní ovládání ruského jazyka (grafické programy v ruštině, odbyt do Ruska). PD: Po-Pá 7:00-15:30 hod. Místo výkonu práce Hrubčice 33.
Volné místo *pracovníci výroby suvenýrů (potisk keramiky a skla) + pracovníci odbytu pro lokalitu Hrubčice.

Volná místa v okolí Hrubčice

SKLADNÍCI

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Životopis zasílejte na e-mail: zemankova@feico.cz. Požadavky: ...
Kralice na Hané

SKLADNÍCI

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Životopis zasílejte na e-mail: zemankova@feico.cz. Požadavky: základní ...

volná místa Hrubčice