Elektroprojektant

Kontakty
zaměstnavatel: Česko-slezská výrobní, a.s.
pracoviště: Nerudova 438, Zlaté Hory, 793 76
kontakt: Kamil Žáček, zacekkamil@seznam.cz, +420 584 487 403
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
pracovní poměr: 01. 12. 2017
mzda: od 30000 do 35000
vhodné pro: osoby se zdravotním postižení OZP
Popis pozice
AKTUALIZACE 27.11.2017!!!
Náplň práce:
-výrobní projektové dokumentace
-tvorba elektrických schémat
-spolupráce při řešení technických a technologických postupů
Požadujeme:
-vzdělání USO nebo VŠ elektrotechnického směru
-komunikační schopnosti, flexibilita
-znalost předpisů a norem
-znalost programů AUTOCAD, SOLID EDGE popř. jiný konstrukční program
Nabízíme:
-stabilní zaměstnání
-školení a profesní rozvoj
-příspěvek na dopravu až 2.000,-
-závodní stravování
Volné místo elektroprojektant pro lokalitu Zlaté Hory.

Volná místa v okolí Zlaté Hory

Referent controllingu

AKTUALIZACE 27.11.2017!!! Na tuto pozici je vyhlášeno výběrové řízení. Přihlášky prosím zasílejte ...
Zlaté Hory

Provozní elektrikář instalací průmyslových objektů (elektroúdržby budov)

AKTUALIZACE 27.11.2017!!! Elektro údržba výrobních objektů. Nutná vyhláška 50/78 Sb, § 6 Řidičcký ...
Zlaté Hory

Revizní technik elektrických zařízení

AKTUALIZACE 27.11.2017!!! Nástup možný IHNED Vyhláška 50, Oprávnění k provádění revizních zkoušek ( ...
Zlaté Hory

volná místa Zlaté Hory