Obsluha stroje

Kontakty
zaměstnavatel: F.X. MEILLER Slaný s.r.o.
pracoviště: Netovická 386, Slaný, 274 01
kontakt: Ing. Ludmila Fatková, ludmila.fatkova@meiller.com, +420 312 577 793
Parametry volného místa
směnovost: Třísměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 15. 11. 2017
mzda: od 15000 do 25000
vhodné pro: cizince
Popis pozice
•zázemí moderního závodu mezinárodního koncernu
•pracovní smlouvu na dobu neurčitou
•možnosti osobního i profesního rozvoje
•vánoční odměna a odměna na dovolenou
•závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
•vzdělávací kurzy
•firemní akce pro zaměstnance
•firemní benefitní program
Volné místo obsluha stroje pro lokalitu Slaný.

Volná místa v okolí Slaný

Montážní dělník výrobků z kovů

Jedná se o montážní práce s kovem na stavbách (přístřešky, podhledy, ploty apod.). Čistý TR ...
Slaný

Zámečník - montáž zdravotnického zařízení

Volné místo pro zámečník - montáž zdravotnického zařízení lokalitu Slaný.
Slaný

Zámečník

Požadavky: znalost a praxe ve čtení z technických výkresů praxe v oboru min. 1 rok, zkušenost s ...
Slaný

Svářeč kovů

Svářeč kovů Nabízíme: - možnosti osobního i profesního rozvoje - pracovní smlouva na dobu ...
Slaný

Obsluha profilového laseru

Volné místo pro obsluha profilového laseru lokalitu Slaný.
Slaný

Obsluha ohraňovacího lisu

Volné místo pro obsluha ohraňovacího lisu lokalitu Slaný.
Slaný

volná místa Slaný