POMOCNÁ SÍLA VE STAVEBNICTVÍ

Kontakty
zaměstnavatel: Iulie Laba
pracoviště: Studentská 800, Poděbrady, 290 01
kontakt: Julij Laba, juliano@volny.cz, +420 773 691 565
Parametry volného místa
směnovost: Pružná pracovní doba
minimální stupeň vzdělání: Bez vzdělání
pracovní poměr: 01. 07. 2017
mzda: od 12200
vhodné pro: cizince
Popis pozice
Požaduji ŘP sk. B
Volné místo pomocná síla ve stavebnictví pro lokalitu Poděbrady.

Volná místa v okolí Poděbrady

Dělník do výroby

Místo výkonu práce : Střední Čechy Volné místo dělník do výroby pro lokalitu Poděbrady.
Poděbrady

pizzař/ka, obsluha

Praxe výhodou, zaměstnanecké výhody. Volné místo pizzař/ka, obsluha pro lokalitu Poděbrady.
Poděbrady

Kuchař

Místo výkonu práce: Bílkova 270, 290 01 Poděbrady - Kluk Požadujeme: teoretickou a praktickou ...
Poděbrady

Operátor, seřizovač balících zařízení

Požadujeme : SŠ případně vyučení v potravinářském, chemickém nebo technickém obou, technické ...
Poděbrady

AYURVEDSKÝ TERAPEUT

Volné místo pro ayurvedský terapeut lokalitu Poděbrady.
Poděbrady

LÉKAŘ - INTERNISTA, DĚTSKÝ

Atestace nutná! Volné místo lékař - internista, dětský pro lokalitu Poděbrady.
Poděbrady

volná místa Poděbrady