Kuchař - kuchařka

Kontakty
zaměstnavatel: RNDr. Petr Vaverka
pracoviště: č.e. 20, Dolní Heřmanice, 594 01
kontakt: RNDr. Petr Vaverka, petr.vaverka@nextra.cz, +420 602 710 323
Parametry volného místa
směnovost: Turnusové služby
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 01. 05. 2017
mzda: od 16000 do 23000
vhodné pro: cizince
Popis pozice

Volné místo pro kuchař - kuchařka lokalitu Dolní Heřmanice.

Volná místa v okolí Dolní Heřmanice

Hledáme truhláře pro výrobu a montáž dřevěných eurooken a dveří

Požadavky: Truhlářské a strojírenské znalosti - seřizování truhlářských strojů. Zájem učit se novým ...
Tasov

DĚLNÍK NA PILE

Práce vhodná spíše pro muže z důvodu fyzické náročnosti. Volné místo dělník na pile pro lokalitu ...
Kamenná

ELEKTRIKÁŘ

Volné místo pro elektrikář lokalitu Kamenná.
Kamenná

ÚDRŽBÁŘ

Volné místo pro údržbář lokalitu Kamenná.
Kamenná

KAMENÍK

- všeobecná manuální zručnost Volné místo kameník pro lokalitu Kamenná.
Kamenná

VYCHOVATEL/KA

Pedagogické vzdělání, vychovatelství, speciální pedagogika ŘP výhodou, požadavky: kladný vztah k ...
Budišov

volná místa Dolní Heřmanice