Pracovník reklamací a technické podpory

Kontakty
zaměstnavatel: VIADRUS a.s.
pracoviště: Bezručova 300, Bohumín, 735 81
kontakt: Jana Onderková, jonderkova@viadrus.cz, +420 596 082 448
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
pracovní poměr: 04. 12. 2017
mzda: od 18000 do 26000
vhodné pro: obsolventy střední školy
Popis pozice
•Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání - technického směru - stojní, hutní
•Praxe není nutná, může to být i absolvent
•Nezbytná znalost čtení výkresové dokumentace
•Hutní vzdělání se znalostí slévárenství výhodou
•Němčina komunikativně, Angličtina výhodou
•Znalost Word, Excel, Power Point,
•Nástupní mzda 18 000 - 26 000 Kč dle praxe a znalostí
Volné místo pracovník reklamací a technické podpory pro lokalitu Bohumín.

Volná místa v okolí Bohumín

Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (TIR)

KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku Volné místo řidič nákladního automobilu v zahraniční ...
Bohumín

zedníci

požadavky: u nevyučených praxe v oboru, samostatnost; práce dle zakázek možno i celá ČR (ubytování, ...
Bohumín

Strojní zámečník

KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku Volné místo strojní zámečník pro lokalitu Bohumín.
Bohumín

Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů (kromě dřevoobráběcích)

KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku Volné místo seřizovač a obsluha obráběcích cnc strojů ...
Bohumín

volná místa Bohumín