ZUBNÍ LÉKAŘ/KA

Kontakty
zaměstnavatel: Dům zdraví spol. s r.o.
pracoviště: Poříčí 1256, Velké Meziříčí, 594 01
kontakt: Ing. Radek Kliment, r.kliment@dumzdravi.cz, +420 566 770 201
Parametry volného místa
směnovost: Pružná pracovní doba
minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
pracovní poměr: 01. 05. 2017
mzda: od 25000
vhodné pro: obsolventy vysoké školy, cizince
Popis pozice
jsme zavedená zubní ambulance, podporujeme další vzdělávání v oboru;
požadujeme zájem o obor, příjemné vystupování a profesionální přístup, 5 a více let praxe výhodou
výhoda zvládnutí ododoncie a protetiky
dohodou fix + podíl na zisku ambulance
první kontakt: e-mail info@dumzdravi.cz
Volné místo zubní lékař/ka pro lokalitu Velké Meziříčí.

Volná místa v okolí Velké Meziříčí

ZEDNÍK s praxí

zedník s praxí min. jeden rok první kontakt telefonicky nebo e-mailem Volné místo zedník s praxí ...
Velké Meziříčí

kuchař/ka - pizzař

Aktivně spolupracuje při přípravě a výdeji hotových jídel. Zodpovídá za svěřenou a vykonávanou ...

zavedená zubní ambulance, podporujeme další vzdělávání v oboru; požadujeme zájem o obor, příjemné ...

Účetní

Záskok za mateřskou dovolenou. Volné místo účetní pro lokalitu Velké Meziříčí.

Stavební dělník lešenářských prací

Volné místo pro stavební dělník lešenářských prací lokalitu Velké Meziříčí.

Lešenář-šéfmontér

Volné místo pro lešenář-šéfmontér lokalitu Velké Meziříčí.

volná místa Velké Meziříčí