Svářeč

Kontakty
zaměstnavatel: NEZA Pelhřimov, spol. s r.o.
pracoviště: K Silu 1966, Pelhřimov, 393 01
kontakt: Ing. Karel Švec, cizkova@neza.cz, +420 776 571 221
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 01. 08. 2018
mzda: od 23000 do 26000
Popis pozice
manuální zručnost, možnost zaučení, možnost zvyšování kvalifikace
Volné místo svářeč pro lokalitu Pelhřimov.

Volná místa v okolí Pelhřimov

Stavbyvedoucí

Volné místo pro stavbyvedoucí lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

Číšník/servírka

Volné místo pro číšník/servírka lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

cukrář/ka

Volné místo pro cukrář/ka lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

Recepční

Volné místo pro recepční lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

švadlena/šička

Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, zručnost, praxe výhodou Volné místo švadlena/šička pro ...
Pelhřimov

Stavební zámečník

Volné místo pro stavební zámečník lokalitu Pelhřimov.
Pelhřimov

volná místa Pelhřimov