vodárenský dělník

Kontakty
zaměstnavatel: Chodské vodárny a kanalizace, a.s.
pracoviště: Masarykova 388, Domažlice, 344 01
kontakt: Vlastimil Hejhal, chvak@chvak.cz, +420 602 106 278
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 02. 10. 2017
mzda: od 20000
Popis pozice
Požadavky: SOU, spolehlivost, samostatnost, ŘP sk. B
Nabízíme: příspěvek na stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené,bezúročné podnikové půjčky, příspěvky na rekreaci, 13. a 14. plat, prodloužení PP na dobu neurčitou
Volné místo vodárenský dělník pro lokalitu Domažlice.

Volná místa v okolí Domažlice

mistr provozu SMČ /stavebně montážní činnost/

Požadavky: ŘP sk. B, spolehlivost, samostatnost, dobré organizační a komunikační schopnosti, práce ...
Domažlice

Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů střední školy (chemie)

Požadavky: vysokoškolské vzdělání v akreditovaném magisterském studijním programu - pedagogická ...
Domažlice

tesař

Požadavky: chuť pracovat, praxe. Volné místo tesař pro lokalitu Domažlice.
Domažlice

Elektrikář

Požadavky: vyhláška 50 Volné místo elektrikář pro lokalitu Domažlice.
Domažlice

truhlář

Požadavky: praxe v oboru. Nabízíme: mzda 17 000,-Kč hrubého + prémie. Volné místo truhlář pro ...
Domažlice

instalatér vodař, topenář, plynař

Požadavky: ŘP sk. B. Volné místo instalatér vodař, topenář, plynař pro lokalitu Domažlice.
Domažlice

volná místa Domažlice