Frézař kovů - seřizovač a obsluha konvenční frézy

Kontakty
zaměstnavatel: KDYNIUM a. s.
pracoviště: Nádražní 104, Kdyně, 345 06
kontakt: Dana Sajlerová, dana.sajlerova@kdynium.cz, +420 379 715 207
Parametry volného místa
směnovost: Třísměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 15. 02. 2018
mzda: od 18500 do 20000
vhodné pro: cizince
Popis pozice
Doprava zajištěna: Domažlice-Spáňov-Kout na Šumavě
Volné místo frézař kovů - seřizovač a obsluha konvenční frézy pro lokalitu Kdyně.

Volná místa v okolí Kdyně

Konstruktér

znalost technické dokumentace Volné místo konstruktér pro lokalitu Kdyně.
Kdyně

uklízeč/ka

Požadavky: bezúhonnost, zdravotní způsobilost, schopnost práce v týmu. Nabízíme: přátelský ...
Kdyně

Elektrikář silnoproudař

znalost vyhlášky § 50 Volné místo elektrikář silnoproudař pro lokalitu Kdyně.
Kdyně

Obsluha CNC

Doprava zajištěna: Domažlice-Spáňov-Kout na Šumavě Volné místo obsluha cnc pro lokalitu Kdyně.
Kdyně

Technolog

znalost technické dokumentace Volné místo technolog pro lokalitu Kdyně.
Kdyně

Provozní zámečník údržbář

Volné místo pro provozní zámečník údržbář lokalitu Kdyně.
Kdyně

volná místa Kdyně