truhlář

Kontakty
zaměstnavatel: B.D.I. spol. s r.o.
pracoviště: Nivnická 1763, Uherský Brod, 688 01
kontakt: Mikulášek, mikulasek@bdi.cz, +420 777 128 242
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 02. 01. 2018
mzda: od 15000 do 25000
vhodné pro: obsolventy střední školy, cizince
Popis pozice
zakázková výroba atypického nábytku, samostatnost, pečlivost, praxe výhodou (není podmínkou), vhodné i pro absolventy, zvláštní prémie, stravování v areálu firmy. Osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě.
Volné místo truhlář pro lokalitu Uherský Brod.

Volná místa v okolí Uherský Brod

ŘIDIČ/KA VOZIDLA NAD 3,5 T

Rozvoz mraženého a chlazeného zboží zákazníkům. Požadujeme ŘP sk. C + profesní průkaz, fyzickou ...
Uherský Brod

Pekaři

Volné místo pro pekaři lokalitu Uherský Brod.

Cukráři (kromě šéfcukrářů)

Volné místo pro cukráři (kromě šéfcukrářů) lokalitu Uherský Brod.

Číšníci a servírky

Obsluha v restauraci. Prac. doba: 10:00 - 22:00, krátký/dlouhý týden. PP na 1 rok s možností ...

SERVISNÍ TECHNIK

ŘP sk. B - aktivní řidič/ka, zručnost, samostatnost, aktivní přístup k práci, komunikativnost, ...

EXPEDIENT/KA - NOČNÍ PROVOZ

Volné místo pro expedient/ka - noční provoz lokalitu Uherský Brod.

volná místa Uherský Brod