STROJÍRENSKÝ TECHNIK (KONTROLOR JAKOSTI, LABORANT)

Kontakty
zaměstnavatel: KPS Metal a.s.
pracoviště: Urbánkova 231, Moravské Budějovice, 676 02
kontakt: Petr Přibík, pribik@kpsmetal.cz, +420 725 909 778
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
pracovní poměr: 03. 11. 2017
mzda: od 22000 do 25000
Popis pozice
Požadované vzdělání strojírenského zaměření.
Nutná pokročilá znalost anglického jazyka.
Nabízíme: stravenky, služební mobilní telefon, tuzemské a zahraniční služební cesty, zvýšení nástupní mzdy po úspěšně složené VT zkoušce a po PT zkoušce
Profesní životopis zasílejte na e-mail: pribik@kpsmetal.cz
Volné místo strojírenský technik (kontrolor jakosti, laborant) pro lokalitu Moravské Budějovice.

Volná místa v okolí Moravské Budějovice

DISPEČER/KA

Společnost TRANS-SPEDIT s.r.o. provozující mezinárodní kamionovou dopravu hledá kandidáta na ...
Moravské Budějovice

ŘIDIČ SKUPINY C

Požadujeme: částečnou znalost NJ, ŘP sk. C + profesní průkaz + kartu řidiče Volné místo řidič ...

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

Možnost zkráceného úvazku na 4-5 hodin denně. Volné místo číšník - servírka pro lokalitu Litohoř.
Litohoř

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Nástup možný ihned. Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Litohoř.
Litohoř

KUCHAŘ

- praxe v oboru Volné místo kuchař pro lokalitu Litohoř.
Litohoř

OBKLADAČ

- spolehlivost, samostatnost, - mít chuť se učit novým věcem - požadovaná praxe 2 roky Volné místo ...
Nové Syrovice

volná místa Moravské Budějovice