ČÍŠNÍK, SERVÍRKA - KUCHAŘ/KA

Kontakty
zaměstnavatel: DA GIORGIO s.r.o.
pracoviště: Ke Stadionu 238, Semily, 513 01
kontakt: Gjergj Zeqiraj, gjergj.zeqiri@seznam.cz, +420 720 217 633
Parametry volného místa
směnovost: Pružná pracovní doba
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 29. 03. 2018
mzda: od 12200 do 14000
vhodné pro: cizince
Popis pozice
znalost albánštiny a angličtiny

kontakt: e-mailem
Volné místo číšník, servírka - kuchař/ka pro lokalitu Semily.

Volná místa v okolí Semily

ZEDNICKÝ POMOCNÍK

pomocný pracovník při zednických pracích požadována samostatnost, spolehlivost kontakt ...
Semily

ZÁMEČNÍK (PODOBNÉ PROFESE)

uchazeč o zaměstnání může být vyučen v některém z oborů: instalatér, truhlář, frézař, soustružník, ...
Semily

ŘIDIČ

mzda: 19 000 Kč + prémie kontakt: e-mailem, telefonicky Volné místo řidič pro lokalitu Semily.
Semily

CUKRÁŘ/KA

praxe v oboru kontakt: e-mailem, telefonicky Volné místo cukrář/ka pro lokalitu Semily.
Semily

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

kontakt: e-mailem, telefonicky Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Semily.
Semily

INSTALATÉR - TOPENÁŘ

INSTALATÉR - TOPENÁŘ - ZÁMEČNÍK - PLYNAŘ, vyučení v oboru nebo prokazatelné zkušenosti v daném ...
Semily

volná místa Semily