ošetřovatel/ka skotu

Kontakty
zaměstnavatel: FOMAS, s.r.o.
pracoviště: 14, Česká Kubice, 344 01
kontakt: František Červený, +420 602 128 529
Parametry volného místa
směnovost: Turnusové služby
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 31. 10. 2017
mzda: od 20000
Popis pozice

Volné místo pro ošetřovatel/ka skotu lokalitu Česká Kubice.

Volná místa v okolí Česká Kubice

Pomocná síla do kuchyně

Požadavky: ochota pracovat, praxe. Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Česká Kubice.
Česká Kubice

pokladní

Požadavky: zaměstnavatel může vyžadovat doložení trestní bezúhonnosti, zdravotní způsobilost pro ...

Zedník

ŘP sk. B (T výhodou), flexibilita. Nevyučené zaučíme. Volné místo zedník pro lokalitu Česká Kubice.

Kuchař/ka

vyučení v oboru není podmínkou - nahradí praxe možnost dopravy Volné místo kuchař/ka pro lokalitu ...

Traktorista

Volné místo pro traktorista lokalitu Česká Kubice.

barman/ka

Požadavky: základy NJ, příjemné vystupování.Vyučení v oboru není podmínkou. Nabízíme: příspěvek na ...

volná místa Česká Kubice