zámečníci

Kontakty
zaměstnavatel: LUKR CZ a.s.
pracoviště: 79, Letiny, 336 01
kontakt: Anna Sluková, slukova@lukr.cz
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Nižší střední odborné
pracovní poměr: 12. 06. 2018
mzda: od 16000 do 19000
vhodné pro: cizince
Popis pozice
Místo výkonu Letiny, Plzeň a ostatní pracoviště firmy. Zámečnické práce, svářečské práce, broušení kovů. Příspěvek na stravování.
Volné místo zámečníci pro lokalitu Letiny.

Volná místa v okolí Letiny

kvalifikovaný/á učitel/ka pro 1. stupeň ZŠ

Zařazení v platové třída 12. V případě zájmu zašlete svůj životopis. Nástup od srpna 2018, práce na ...
Letiny

kvalifikovaný/á učitel/ka MŠ

Vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb, plat dle zákona č. 564/2006 Sb. a předchozí praxe a zkušeností ...
Letiny

technik rostlinné výroby

Volné místo pro technik rostlinné výroby lokalitu Chocenice.
Chocenice

traktorista krmivář

Volné místo pro traktorista krmivář lokalitu Chocenice.
Chocenice

kuchař/ka

Nutné vyučení a praxe v oboru alespoň 2 roky. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Chocenice.
Chocenice

učitel/ka 1. stupně ZŠ

Osobní návštěvu nutné domluvit předem. Volné místo učitel/ka 1. stupně zš pro lokalitu Řenče.
Řenče

volná místa Letiny