Pomocný dělník ve výrobě barev

Kontakty
zaměstnavatel: Josef Vašina
pracoviště: 5, Lesonice, 675 44
kontakt: Josef Vašina, trebic@ternocolour.cz, +420 777 189 567
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 20. 03. 2018
mzda: od 74
Popis pozice
Jedná o práce ve výrobě ekologických barev - stáčení do obalů, etiketování, lepení čárových kódů, plnění a vážení barev, drobné míchání, chystání balíků se zbožím, mytí výrobních obalů apod. Možnost zvýšení mzdy formou převzetí části administrativy spojené s expedicí balíků.
Kontakt: Josef Vašina, tel.: 777 189 567, e-mail: trebic@ternocolour.cz, pozice: Prosím dohodnout předem schůzku, nebývám ve výrobně každý den.
Volné místo pomocný dělník ve výrobě barev pro lokalitu Lesonice.

Volná místa v okolí Lesonice

AUTOMECHANIK, OPRAVÁŘ, ZÁMEČNÍK

Jiří Mejzlík - vybavení autoservisů, Loukovice 15. Oprava servisních zařízení. Místo výkonu práce - ...
Loukovice

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Nástup možný ihned. Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Litohoř.
Litohoř

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

Možnost zkráceného úvazku na 4-5 hodin denně. Volné místo číšník - servírka pro lokalitu Litohoř.
Litohoř

KUCHAŘ

- praxe v oboru Volné místo kuchař pro lokalitu Litohoř.
Litohoř

UČITEL PRO 1. STUPEŇ ZŠ

Obor: Učitelství pro 1.stupeň ZŠ, bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Plat podle délky dosahované ...
Šebkovice

ŘIDIČ - ROZVOZ VEPŘOVÝCH PŮLEK

Požadavky: - ŘP sk. C, profesní průkaz, paměťová karta. Náplň práce: rozvoz masa v půlkách (v ...
Čáslavice

volná místa Lesonice