KUCHAŘ/KA

Kontakty
zaměstnavatel: JEŠTĚD, spol. s r.o.
pracoviště: 153, Liberec, 460 08
kontakt: Pavla Kantorová, office@jested.cz, +420 603 152 168
Parametry volného místa
směnovost: Turnusové služby
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 25. 04. 2018
mzda: od 29500
vhodné pro: obsolventy střední školy
Popis pozice
Vhodné i pro absolventa/ku.
Zaslat životopis e-mailem nebo se hlásit předem telefonicky.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Liberec.

Volná místa v okolí Liberec

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Požadavky: praxe v oboru, znalost Nj nebo Aj. Mzda cca 20800,- Kč + spropitné Výhody: sleva na ...
Liberec

KUCHAŘ/KA

Hlásit se předem e-mailem. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Liberec.
Liberec

Hlásit se předem e-mailem. Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Liberec.
Liberec

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Hlásit se předem e-mailem. Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Liberec.
Liberec

OBSLUHA BUFETU

Znalost Aj nebo Nj podmínkou, spolehlivost, schopnost zvládat stres Vyučení v oboru není ...
Liberec

PRACOVNÍK OPERAČNÍHO STŘEDISKA - TELEFONISTA

Znalost práce na PC, bezúhonnost Informace: Josef Urban, tel. 777 780 485, volat v době od 8-16 ...
Liberec

volná místa Liberec