Zámečník - montáž zdravotnického zařízení

Kontakty
zaměstnavatel: L I N E T spol. s r.o.
pracoviště: 5, Slaný, 274 01
kontakt: Petra Michálková, zamestnani@linet.cz, +420 312 576 498
Parametry volného místa
směnovost: Dvousměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 15. 12. 2017
mzda: od 18000 do 22000
vhodné pro: cizince
Popis pozice

Volné místo pro zámečník - montáž zdravotnického zařízení lokalitu Slaný.

Volná místa v okolí Slaný

Dělník ve výrobě

kontakt: Želevčice 26,Slaný - úterý 09:00 - 11:00h a čtvrtek 09:00 - 11:00h Fyzicky namáhavá ...
Slaný

Průmyslový designér

Požadujeme: praxi v oboru min. 3 roky Volné místo průmyslový designér pro lokalitu Slaný.
Slaný

Obsluha ohraňovacího lisu

Volné místo pro obsluha ohraňovacího lisu lokalitu Slaný.
Slaný

Obsluha profilového laseru

Volné místo pro obsluha profilového laseru lokalitu Slaný.
Slaný

Montážní dělník výrobků z kovů

Jedná se o montážní práce s kovem na stavbách (přístřešky, podhledy, ploty apod.). Čistý TR ...
Slaný

Konstruktér elektro junior

VŠ/SŠ – technického směru dobrou znalost práce na PC (MS Office) Znalost některého 3D CAD systémů ...
Slaný

volná místa Slaný