BANKOVNÍ SPECIALISTA

Kontakty
zaměstnavatel: PM Semily s.r.o.
pracoviště: Tyršova 27, Semily, 513 01
kontakt: Zeman, pm.semily.prace@partners.cz, +420 481 311 173
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
pracovní poměr: 01. 11. 2017
mzda: od 15000 do 30000
vhodné pro: obsolventy střední školy, osoby se zdravotním postižení OZP
Popis pozice
Pozice zahrnuje následující činnosti:
-komunikace s klienty na pobočce v bankovním koutku
-řešení požadavku klienta v bankovním koutku
-sjednávání bankovních produktu
-plat až 30.000,- Kč hrubého
-pracoviště Partners market Semily, Tyršova 27, 513 01

Požadavky:
-minimálně ÚSO s maturitou
-dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
-dobrá znalost anglického jazyka
-obchodní talent
-dobrá znalost práce na PC
-pracovitost, pracovní nasazení a pozitivní přístup k práci
-samostatnost, flexibilita, zodpovědnost

kontakt: telefonicky, e-mailem
Volné místo bankovní specialista pro lokalitu Semily.

Volná místa v okolí Semily

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

kontakt: e-mailem, telefonicky Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Semily.
Semily

CUKRÁŘ/KA

praxe v oboru kontakt: e-mailem, telefonicky Volné místo cukrář/ka pro lokalitu Semily.
Semily

Dělník textilní výroby u úpravy textilu (obsluha strojů a zařízení)

Hledáme pracovníka pro obsluhu textilních strojů. Zkušenosti s údržbou strojů výhodou. Volné místo ...
Semily

Údržbář textilních strojů

Volné místo pro údržbář textilních strojů lokalitu Semily.
Semily

Administrativní pracovník

Znalost práce na PC, znalost AJ nebo NJ, znalost problematiky účetnictví výhodou. Volné místo ...
Semily

Místo pouze pro OZP Volné místo administrativní pracovník pro lokalitu Semily.
Semily

volná místa Semily