řidič MKD po EU, do třetích zemí (RUS)

Kontakty
zaměstnavatel: ALMA Service, s.r.o.
pracoviště: Havlíčkova 1118, Litomyšl, 570 01
kontakt: Kateřina Nováková, novakova@almas.cz, +420 702 155 412
Parametry volného místa
směnovost: Pružná pracovní doba
minimální stupeň vzdělání: Nižší střední odborné
pracovní poměr: 15. 09. 2016
mzda: od 40000 do 45000
vhodné pro: cizince
Popis pozice
Požadujeme:znalost MKD,spolehlivost, zručnost,výhodou znalost jízd do třetích zemí
Nabízíme: smlouvu na dobu neurčitou,věrnostní odměnu,odměnu za neabsenci,práce na nových kamionech Super Space Cub (s mikrovlnkou),sociální benefity. Nástup možný ihned
Kontak e-mailem
Volné místo řidič mkd po eu, do třetích zemí (rus) pro lokalitu Litomyšl.

Volná místa v okolí Litomyšl

řidič MKD do třetích zemí ( RUS,BY,UA)

Požadujeme:znalost MKD,spolehlivost, zručnost,výhodou znalost jízd do třetích zemí Nabízíme: ...
Litomyšl

Pracovník, pracovnice skladu

pracovní náplň - zavádění informačního systému, pracovní doba 6:00 - 14:30 hodin Požadujeme: ...
Litomyšl

elektromontér - montáž elektro zařízení

Volné místo pro elektromontér - montáž elektro zařízení lokalitu Litomyšl.
Litomyšl

strojní obráběč, frézař

STROJNÍ OBRÁBĚČ, FRÉZAŘ Volné místo strojní obráběč, frézař pro lokalitu Litomyšl.
Litomyšl

číšník

Požadujeme: praxe v oboru vítána, ochota učit se, výhoda anglický/německý jazyk Nabízíme: dobrý ...
Litomyšl

pomocní dělníci ve výrobě

pracoviště Litomyšl Lány 105 Volné místo pomocní dělníci ve výrobě pro lokalitu Litomyšl.
Litomyšl

volná místa Litomyšl