Obsluha CNC

Kontakty
zaměstnavatel: KDYNIUM a. s.
pracoviště: Nádražní 104, Kdyně, 345 06
kontakt: Dana Sajlerová, dana.sajlerova@kdynium.cz, +420 379 715 207
Parametry volného místa
směnovost: Třísměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Nižší střední odborné
pracovní poměr: 18. 09. 2018
mzda: od 18000 do 21000
vhodné pro: cizince
Popis pozice
Doprava zajištěna: Domažlice-Spáňov-Kout na Šumavě
Volné místo obsluha cnc pro lokalitu Kdyně.

Volná místa v okolí Kdyně

Obsluha stroje a zařízení na konečné kontrole

Volné místo pro obsluha stroje a zařízení na konečné kontrole lokalitu Kdyně.
Kdyně

Lisařka a montovačka voskových modelů

Možnost jednosměnného nebo dvousměnného provozu, popř. zkráceného úvazku. práce pro manuálně ...
Kdyně

Obráběč kovů - soustružník - brusič - mechanik konvenčních stojů

Požadujeme manuální zručnost, praxi a zájem o obor. Nástup možný ihned. Mzdové rozpětí k jednání ...
Kdyně

Frézař kovů - seřizovač a obsluha konvenční frézy

Doprava zajištěna: Domažlice-Spáňov-Kout na Šumavě Volné místo frézař kovů - seřizovač a obsluha ...
Kdyně

Tavič kovů

přednost vyučení v oboru, ale nevyučené v oboru zaučíme Volné místo tavič kovů pro lokalitu Kdyně.
Kdyně

Elektrikář silnoproudař

znalost vyhlášky § 50 Volné místo elektrikář silnoproudař pro lokalitu Kdyně.
Kdyně

volná místa Kdyně