Provozní elektrikář

Kontakty
zaměstnavatel: TONDACH Česká republika s.r.o.
pracoviště: 46, Blížejov, 345 45
kontakt: Karel Schleis, schleis@tondach.cz, +420 606 215 294
Parametry volného místa
směnovost: Nepřetržitý provoz
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 27. 08. 2018
mzda: od 24000
vhodné pro: obsolventy střední školy
Popis pozice

Volné místo pro provozní elektrikář lokalitu Blížejov.

Volná místa v okolí Blížejov

Dělník

vyučen: opravář zemědělských strojů (výhodou) Volné místo dělník pro lokalitu Blížejov.
Blížejov

OPRAVÁŘ - TRAKTORISTA

Požadavky: praxe Volné místo opravář - traktorista pro lokalitu Milavče.
Milavče

prodavač/ka

Nástup možný ihned, PP na dobu neurčitou, plný úv. 37,5 hod/týdně - smíšená mzda 23000,- Kč dle ...
Horšovský Týn

řidič (rozvoz stavebního materiálu po západních Čechách)

Místo výkonu práce: Plzeňsko. Výhodou: ŘP skup C+E, osvědčení na VZV (sk W1,W2), jeřábníka, vazače, ...

pomocný/á pracovník/pracovnice v textilním průmyslu

Volné místo pro pomocný/á pracovník/pracovnice v textilním průmyslu lokalitu Horšovský Týn.

Dělník/dělnice v plastikářské výrobě

Dělník v plastikářské výrobě - obsluha jednoduchých strojů - lisů. Kompletace výrobků pro ...

volná místa Blížejov