Provozní elektrikář

Kontakty
zaměstnavatel: TONDACH Česká republika s.r.o.
pracoviště: 46, Blížejov, 345 45
kontakt: Karel Schleis, schleis@tondach.cz, +420 606 215 294
Parametry volného místa
směnovost: Nepřetržitý provoz
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 02. 11. 2018
mzda: od 24000
vhodné pro: obsolventy střední školy
Popis pozice

Volné místo pro provozní elektrikář lokalitu Blížejov.

Volná místa v okolí Blížejov

Dělník

vyučen: opravář zemědělských strojů (výhodou) Volné místo dělník pro lokalitu Blížejov.
Blížejov

montážní dělník/dělnice

Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolená, možnost závodního stravování. Práce vhodná spíše pro ...
Blížejov

lakýrník

Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené Kontakt e-mailem nebo telefonicky (8:00 - 16:00 hod.). Volné ...
Blížejov

obsluha CNC a laserů

Hledáme spolupracovníky do našeho týmu na pozice obsluha CNC a laserů. Praxe není podmínkou, ...
Blížejov

OPRAVÁŘ - TRAKTORISTA

Požadavky: praxe Volné místo opravář - traktorista pro lokalitu Milavče.
Milavče

skladník

Průkaz na VZV není podmínkou. Volné místo skladník pro lokalitu Horšovský Týn.
Horšovský Týn

volná místa Blížejov