Pomocný kuchař/ka - Rychvald

Kontakty
zaměstnavatel: Indicko-nepálská korporace s.r.o.
pracoviště: Orlovská 1745, Rychvald, 735 32
kontakt: Jan Kunc, nepalska@email.cz, +420 778 531 474
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Bez vzdělání
pracovní poměr: 01. 01. 2015
mzda: od 13500
vhodné pro: cizince
Popis pozice
ZMK
Požadujeme teoretickou a praktickou znalost přípravy tradičních pokrmů indické kuchyně, hindský jazyk vítán, aktivní anglický jazyk nutností.
Volné místo pomocný kuchař/ka - rychvald pro lokalitu Rychvald.

Volná místa v okolí Rychvald

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Požadované vzdělání : střední vzdělání sociální nebo akreditovaný kvalif. kurz pro pracovníky v ...
Orlová

obsluha do herny

Způsob kontaktu: telefonicky (9:00-15:00 hod) Volné místo obsluha do herny pro lokalitu Orlová.
Orlová

Všeobecná zdravotní sestra, zdravotní asistent

Požadované vzdělání: SŠ, VŠ v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., dle § 5 a osvědčení o výkonu ...
Orlová

Lékař v chirurgickém oboru

KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail Volné místo lékař v chirurgickém oboru pro lokalitu Orlová.
Orlová

Číšníci a servírky

Servírka na pivnici a obsluha herny. Vše potřebné zaučíme. Způsob kontaktu: předem telefonicky od ...
Orlová

Všeobecná sestra interní oddělení pracoviště Orlová

Volné místo pro všeobecná sestra interní oddělení pracoviště orlová lokalitu Orlová.
Orlová

volná místa Rychvald